Evim Doğa
Evim Doğa
English EN German DE Russian RU Turkish TR
bozcaada kamp
Ege Bölgesi Gezi Kamp

Bozcaada Camping

Bozcaada Çanakkale’ye bağlı küçük ama oldukça popüler bir tatil yeri. Ada da pek çok konaklama alternatifi mevcut. Ancak Bozcaada Camping adadaki tek kamp alanı.

Bozcaada Camping Kamp Alanı

Bozcaada Camping‘de ister çam ağaçları altında kendi çadırınızda, ister kamp alanındaki hazır çadırlarda yada bungalov evlerde konaklayabilirsiniz. Kamp alanında elektrik, tuvalet, duş, market ve kafe/restoran hizmeti mevcut.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için site linklerini buraya bırakıyoruz.

Aktiviteler

Adanın güneyinde yer alan kamp alanı merkeze de oldukça yakın 5 km uzaklıkta. Bisikletle kamp alanından çıkıp ada sokaklarını keşfe çıkabilirsiniz. Görkemli Bozcaada Kalesi‘ni görmeden ve Çiçek Pastanesi‘nde bir mola verip, lezzetli kurabiyelerin tadına bakmadan dönmeyin.

bozcaada
Bozcaada kalesi
Kamp Alanı Bilgileri
AksiyonAçıklama
Tent
Kamping tesisi
Camp Fire
Kamp ocağı
Toilet
Tuvalet ve duş var.
Tessis
Market ve cafe/restaurant hizmeti mevcut.
39.820386,26.005829
Bunu Paylaş
İLGİLİ YAZILAR
Bengü & Doğancan
Doğa

Doğa hayatını deneyimleyen ve doğanın içinde yaşamayı seven, günümüzün sıradanlığından çıkıp, doğa hayatına özlem duyan gezgin çiftiz. Deneyimlediğimiz doğal yaşamı fotoğraflayıp, gezilerimizdeki tecrübelerimizi ve maceralarımızı paylaşıyoruz. Aynı zamanda kamp kültürünün yaygınlaşmasını, doğayı seven ve koruyan toplum bilinci gelişmesini destekliyoruz.

Bizi Takip Edin!


DMCA.com Protection Status