Evim Doğa
Evim Doğa
English EN German DE Russian RU Turkish TR
kamp karavan fuarı
Haber

Kamp ve Karavan Fuarı 2020 Cnr Expo İstanbul’dayız!

Bu yıl 2.’si düzenlenen Camp & Caravan Fuarı 21 Şubat-1 Mart 2020 tarihleri arasında Cnr Expo İstanbul Fuar Merkezi 5. Holde sizleri bekliyor. Bizde bu güzel fuarda 1 Mart günü saat 16:15’te konuşmacı olarak yer alıyoruz. Tüm doğa severleri tanışmaya bekliyoruz. 😊 

Off-road karavanlar üzerine yaptığımız fuar turunda birbirinden güzel karavanlar gördük ve YouTube kanalımızda sizlerle paylaşmaya çalıştık. Kamp ve Karavan Fuarı 2020 Off-road karavan inceleme videomuzu aşağıya bırakıyoruz. YouTube Kanalımıza abone olmayı unutmayın. 🤗

Fuarın en dikkat çekici karavanı ise arkamızda gördüğünüz Crawler’ın tank gibi karavanıydı.

Crawler ve Başoğlu Karavan uzun süredir off-road karavan üretiyor. Başoğlu Karavan’ın ürettiği Caretta’nın bir modeli off-road olarak videoda görünmekte, arkadaşlarımızdan birininde kullandığı bir model. Yatak alanı ve mutfağı yeterli derecede. 

Crawler’ın karavan modellerinde ise bir tık daha konfor ve kullanım alanı arttırılmış görünüyor. Crawler’ın iki modeli var. Bunlardan Batu 535 büyük aileler ve uzun kamp yapacaklar için avantajlı. IZZ 428 modeli ise daha hafif ve ufak olmasından dolayı off-road kabiliyetleri sebebi ile tercih edilebilir. Ayrıca bu modelleri dilediğiniz gibi modifiye ederek satın alabiliyorsunuz. Umarız sizde kendi hayallerinizdeki karavanı bu fuarda bulabilirsiniz. 

Fuar hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 

Bunu Paylaş
İLGİLİ YAZILAR
Bengü & Doğancan
Doğa

Doğa hayatını deneyimleyen ve doğanın içinde yaşamayı seven, günümüzün sıradanlığından çıkıp, doğa hayatına özlem duyan gezgin çiftiz. Deneyimlediğimiz doğal yaşamı fotoğraflayıp, gezilerimizdeki tecrübelerimizi ve maceralarımızı paylaşıyoruz. Aynı zamanda kamp kültürünün yaygınlaşmasını, doğayı seven ve koruyan toplum bilinci gelişmesini destekliyoruz.

Bizi Takip Edin!


DMCA.com Protection Status