Evim Doğa
Evim Doğa
kamp ve doğa rotaları
Haber

Kamp ve Doğa Rotaları ile Yeni Keşifler Her An Cebinizde!

Doğadan uzak, evlerimize kapandığımız bu günlerde hem fiziksel hem de psikolojik olarak zorlanıyoruz. Doğaya çıkmadan duramayan bizler, ilk defa bu kadar uzun bir süre doğadan ayrı kaldık. Günlük hayatın koşturmacasına kapılıp, İstanbul’a tıkılıp kaldığımızı düşünürken, evden bile çıkamayacağımız günlerin geleceğinizi tahmin bile edemezdik.

Bu süreçte, biz de uzun süredir aklımızın bir köşesinde olan fakat fırsat bulamadığımız için ertelediğimiz bir çok şeyi yapmaya karar verdik. İlk önce işe video ve fotoğraf arşivlerimizi düzenlemek ile başladık, ardından blogumuza yeni içerikler hazırladık. Youtube kanalımızı büyütme kararı aldık ve her hafta düzenli bir şekilde video yüklemek için çalışmalara başladık. Mobil cihazlarınızda her an yanınızda olabilmek için blogumuzu “Kamp ve Doğa Rotaları” ismiyle Google Play taşıdık.

“Kamp ve Doğa Rotaları” uygulamamız ile kamp yerleri hakkında bilgilere her an ulaşabilir, yeni yerler keşfedebilir ve sizin gibi doğa severler ile fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Uygulamamızı indirerek bize destek olursanız çok seviniriz. 🤗

“Kamp ve Doğa Rotaları”

Uygulamamız ile kamp yerleri hakkında bilgilere her an ulaşabilir, yeni yerler keşfedebilir ve sizin gibi doğa severler ile fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Available on Google Play

Sırada hepimize iyi gelecek yeni rotalar ve yeni planlar var. Bu süreçte motivasyonumuzu yüksek tutup, yeni keşiflerin hayalini kurmak bile bizi iyi hissettiriyor. Bu süreci evde hapsolmak gibi düşünmek yerine, baharda yeniden açmaya hazırlanan doğanın uyanışı gibi düşünebiliriz. Belki de doğanın da biraz yanlız kalmaya yeniden uyanış için güç bulmaya ihtiyacı vardır. Uzun bir aradan sonra tekrar toprağa bastığımızda şimdiye kadar hiç dikkat etmediğimiz küçücük bir böceğe bile farklı gözlerle bakacağımızdan eminiz. Umarız önümüzdeki dönemde tüm insanlık olarak doğa ile uyumlu yaşama konusunda daha büyük adımlar atabiliriz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İLGİLİ YAZILAR
Bengü & Doğancan
Doğa

Doğa hayatını deneyimleyen ve doğanın içinde yaşamayı seven, günümüzün sıradanlığından çıkıp, doğa hayatına özlem duyan gezgin çiftiz. Deneyimlediğimiz doğal yaşamı fotoğraflayıp, gezilerimizdeki tecrübelerimizi ve maceralarımızı paylaşıyoruz. Aynı zamanda kamp kültürünün yaygınlaşmasını, doğayı seven ve koruyan toplum bilinci gelişmesini destekliyoruz.

Bizi Takip Edin!


DMCA.com Protection Status