kamp karavan fuarı
Haber

Kamp ve Karavan Fuarı 2020 Cnr Expo İstanbul’dayız!

Bu yıl 2.’si düzenlenen Kamp ve Karavan Fuarı 21 Şubat-1 Mart 2020 tarihleri arasında Cnr Expo İstanbul Fuar Merkezi 5. Holde sizleri bekliyor. Bizde bu güzel fuarda 1 Mart günü saat 16:15’te konuşmacı olarak yer alıyoruz. Tüm doğa severleri Kamp Karavan Fuarı etkinlik alanına tanışmaya bekliyoruz. 😊 

Fuarda outdoor kıyafetten, kamp malzemesine, çadır, çekme karavan, motokaravan, aydınlatma ve yaşam üniteleri, güneş enerjisi panelleri, uydu sistemleri ve ısıtma – soğutma gereçlerine kadar her türlü ürün ve hizmet sergileniyor. Ayrıca birbirinden güzel etkinlik ve seminerlere de ev sahipliği yapan fuar 1 Mart Cumartesi gününe kadar ziyaret edilebilecek.

Camp & Caravan Fuarı Etkinlik Programı

Bizde Off-road karavanlar üzerine yaptığımız fuar turunda birbirinden güzel karavanlar gördük ve YouTube kanalımızda sizlerle paylaşmaya çalıştık. Kamp ve Karavan Fuarı 2020 Off-road karavan inceleme videomuzu aşağıya bırakıyoruz. YouTube Kanalımıza abone olmayı unutmayın. 🤗

Fuarın en dikkat çekici karavanı ise arkamızda gördüğünüz Crawler’ın tank gibi karavanıydı.

Crawler ve Başoğlu Karavan uzun süredir off-road karavan üretiyor. Başoğlu Karavan’ın ürettiği Caretta’nın bir modeli off-road olarak videoda görünmekte, arkadaşlarımızdan birininde kullandığı bir model. Yatak alanı ve mutfağı yeterli derecede. 

Crawler’ın karavan modellerinde ise bir tık daha konfor ve kullanım alanı arttırılmış görünüyor. Crawler’ın iki modeli var. Bunlardan Batu 535 büyük aileler ve uzun kamp yapacaklar için avantajlı. IZZ 428 modeli ise daha hafif ve ufak olmasından dolayı off-road kabiliyetleri sebebi ile tercih edilebilir. Ayrıca bu modelleri dilediğiniz gibi modifiye ederek satın alabiliyorsunuz. Umarız Camp & Caravan Fuarı sizin de hayallerinizdeki karavanı bulmanıza yardımcı olur. 

Fuar hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 

Kamp ve Karavan Fuarı Özgürlük Yolda konuşmamız, Doğa Sizi Bekliyor!

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İLGİLİ YAZILAR
Bengü & Doğancan
Doğa

Doğa hayatını deneyimleyen ve doğanın içinde yaşamayı seven, günümüzün sıradanlığından çıkıp, doğa hayatına özlem duyan gezgin çiftiz. Deneyimlediğimiz doğal yaşamı fotoğraflayıp, gezilerimizdeki tecrübelerimizi ve maceralarımızı paylaşıyoruz. Aynı zamanda kamp kültürünün yaygınlaşmasını, doğayı seven ve koruyan toplum bilinci gelişmesini destekliyoruz.

Bizi Takip Edin!


DMCA.com Protection Status