Evim Doğa
Evim Doğa
Haber

17. Altın Örümcek Ödülleri Finalistiyiz

2014 yılında çıktığımız doğa yolunda, deneyimlediğimiz doğal hayatı ve edindiğimiz kamp deneyimlerini evimdoga.com ile 2017 yılından beri sizlerle paylaşıyoruz. Evim Doğa ilk başlarda topraktaki bir tohum gibiydi, yavaş yavaş sulayarak yeşerttik. Zamanla bir fidan oldu, bize öğrettiği pek çok şey oldu. Her bir yazımızda bir yaprağa dokunur gibi hassas ve duyarlı olmaya özen gösterdik. Zamanla sitemiz tasarımı, içerikleri ve görselleri ile olgunlaşarak şu anki halini aldı.  

Evim Doğa ile 17. Altın Örümcek Ödülleri, Magazin & Haber & Blog Kategorisinde finaldeyiz. Şimdi doğa ile iç içe daha büyük bir aile olmak için desteğinize ihtiyaç duyuyoruz. Finalist olarak seçildiğimiz 2019 Altın Örümcek Ödülleri Halk Oylamasında bize desteklerinizi bekliyoruz. 

Halk oylaması linkini buraya bırakıyoruz.

Doğa ile kalın, evimdoğa.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İLGİLİ YAZILAR
Bengü & Doğancan
Doğa

Doğa hayatını deneyimleyen ve doğanın içinde yaşamayı seven, günümüzün sıradanlığından çıkıp, doğa hayatına özlem duyan gezgin çiftiz. Deneyimlediğimiz doğal yaşamı fotoğraflayıp, gezilerimizdeki tecrübelerimizi ve maceralarımızı paylaşıyoruz. Aynı zamanda kamp kültürünün yaygınlaşmasını, doğayı seven ve koruyan toplum bilinci gelişmesini destekliyoruz.

Bizi Takip Edin!


DMCA.com Protection Status