Evim Doğa
Evim Doğa
Kapadokya
İç Anadolu Bölgesi Kamp

Kapadokya Kaya Camping Caravaning

Kaya Camping, Kapadokya kamp alanları arasında Göreme bölgesinde konaklanabilecek en güzel yer. Hem çadır hem de karavan kampı için her detay düşünülmüş. Kapadokya Kaya Camping, turistler tarafından da çokça tercih edilen bir yer. Konakladığımız süre boyunca ortak kullanım alanları tertemizdi. Otelleri aratmayacak bir havuzu bile var. Ayrıca Göreme Açık Hava Müzesi‘ne de oldukça yakın.

Kaya Camping çadır alanı

Kaya Camping Çadır Kamp Alanı

Kaya Camping‘i tercih etmemizin en önemli sebebi kamp alanının kızılvadi manzarasına karşı oluşuydu. Sabahın erken saatlerinde kızılvadiden kalkan balonları izlemek istiyorsanız burası tam size göre bir yer. Rengarenk balonlar tam karşınızdaki vadiden havalanıp, üzerinizden uçarak görsel bir şölen sunuyorlar. 

Kamp Alanı Bilgileri
AksiyonAçıklama
Tent
Kamping tesisi
Camp Fire
Ateş yakılamıyor.
Toilet
Tertemiz duş ve tuvaletler mevcut.
Tessis
Ortak kullanım mutfak alanı var.

Kaya Camping Caravaning hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için tıklayın.

Kapadokya ATV ile Gün Batımı Turu

ATV ile Kapadokya’nın eşsiz manzarasının tadını çıkarabilirsiniz. Günün her saati farklı tur alternatifleri mevcut 1 saatlik veya 2 saatlik turlara katılabilirsiniz.

Atv ile gün batımı turu oldukça keyifliydi.

Biz Göreme merkezde bulunan Gorgeous Daily Tours & ATV Safari nin gün batımı turuna katıldık. 2 saatlik gün batımı turu 120 TL. (2017 fiyatları) Fiyatlar ATV başına alınıyor. 2 kişi 1 ATV ile tura katılabiliyorsunuz. Kapadokya gün batımı atv turları 18:00 de Göreme çarşıdan başlıyor Çavuşin köyü, Kızılvadi ve Aşk vadisi gezilip, 20:00 de tekrar merkeze ulaşıyorsunuz.

Kapadokya gezilecek yerler hakkında detaylı bilgi için hazırlamış olduğumuz KAPADOKYA GEZİ REHBERİ‘ne bakabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İLGİLİ YAZILAR
Bengü & Doğancan
Doğa

Doğa hayatını deneyimleyen ve doğanın içinde yaşamayı seven, günümüzün sıradanlığından çıkıp, doğa hayatına özlem duyan gezgin çiftiz. Deneyimlediğimiz doğal yaşamı fotoğraflayıp, gezilerimizdeki tecrübelerimizi ve maceralarımızı paylaşıyoruz. Aynı zamanda kamp kültürünün yaygınlaşmasını, doğayı seven ve koruyan toplum bilinci gelişmesini destekliyoruz.

Bizi Takip Edin!


DMCA.com Protection Status