Evim Doğa
Evim Doğa
sile sahilkamp
Gezi Kamp Marmara Bölgesi

Sahilkamp Şile

Şile Sahilkamp, İstanbul’luların kaçış noktası olan Şile’de güzel bir alternatif. Geçen yaz bir cumartesi mesaisinden sonra çok uzaklara gitmeden hem denize girelim hemde doğa ile iç içe konaklayalım istedik. Zaten her zaman yolculuğa çıkmak için hazır olan kamp çantalarımızı ve eşyalarımızı alıp Şile’ye doğru yola çıktık.

Kamp Alanı

Sahilkamp, Şile Sahilköy Büyük İskele mevkiinde 35 hektar orman arazisi üzerine kurulmuş, deniz kenarında bir tesis. Çam ağaçları ile kaplı kamp alanında ister kendi çadırınızda ister tesisten kiralayacağınız çadırda konaklayabilirsiniz. Çadır kampının yanısıra deniz manzaralı yada ormanlık alanda farklı bungalov alternatifleri de mevcut. Ayrıca karavan parkları da bulunuyor.

Sahilkamp
Etler pişene kadar mangal başından ayrılmayan sevimli dostumuz da kamp boyunca bize eşlik etti. 🙂

Sahilkamp’ta tuvalet, duş, market ve restorant hizmeti bulunuyor. Hem denize girmek hem de ormanlık alanda dinlenmek isteyenler için Şile Sahilkamp ideal olabilir. Ayrıca alanda Airsoft, Paintball ve atv turu gibi grup etkinlikleri de düzenleniyor.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için: Sahil Kamp

Kamp Alanı Bilgileri
AksiyonAçıklama
Tent
Çadır alanları mevcut. Konaklama için çadır kiralanabiliyor.
Bungalov evlerde bulunuyor.
Camp Fire
Yer ateşi, kamp ateşi, mangal yakılabilir.
Toilet
Var
Tessis
Yeme içme tesisi var.

Sahilkamp Ulaşım

Şile kamp alanları ve gezilecek yerler için diğer yazılarımızı da buraya bırakıyoruz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İLGİLİ YAZILAR
Bengü & Doğancan
Doğa

Doğa hayatını deneyimleyen ve doğanın içinde yaşamayı seven, günümüzün sıradanlığından çıkıp, doğa hayatına özlem duyan gezgin çiftiz. Deneyimlediğimiz doğal yaşamı fotoğraflayıp, gezilerimizdeki tecrübelerimizi ve maceralarımızı paylaşıyoruz. Aynı zamanda kamp kültürünün yaygınlaşmasını, doğayı seven ve koruyan toplum bilinci gelişmesini destekliyoruz.

Bizi Takip Edin!


DMCA.com Protection Status