Evim Doğa
Evim Doğa
English EN German DE Russian RU Turkish TR
gokceada kamp alani
Bisiklet Ege Bölgesi Gezi Kamp

Gökçeada Kampı

Gökçeada Çanakkale’ye bağlı Türkiye’nin en büyük adası. Aynı zamanda Türkiye’nin en batı ucu ve güneşin en son battığı yer. Henüz Bozcaada kadar popüler bir tatil yeri olmaması Gökçeada’nın el değmemiş bir güzellik olarak kalmasını sağlıyor.

Kamp Alanı

Biz Gökçeada gezimizde merkeze 10 km uzaklıktaki Aydıncık (Kefalos) plajında bulunan Şen Kamping‘de konakladık. Denize sıfır kamp alanında ister kumların üzerine, ister toprak alana çadırınızı kurabilirsiniz. Tesiste elektrik, tuvalet, duş, market ve restoran hizmeti bulunuyor.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için: Şen Kamping

Aktiviteler

Gökçeada denize girilebilecek muhteşem koylara ev sahipliği yapıyor. Gizli Liman, Aydıncık, Yıldızkoy, Laz Koyu bunlardan birkaçı. Ayrıca bu koylar dalış, rüzgar sörfü ve kitesurfing için de oldukça elverişli.

şen kamping
Şen Kamping’de konakladığımız sahil.

Ayrıca Gökçeada’nın ünlü efibadem kurabiyesini tatmanızı ve sevdiklerinize adaya özgü imroza sabunlarından almanızı tavsiye ederiz.

İmroza Sabun Atölyesi
İmroza Sabun Atölyesinin ada kokulu sabunları.
Kamp Alanı Bilgileri
AksiyonAçıklama
Tent
Çadır alanı mevcut.
Camp Fire
Belli alanlarda kamp atesi yakilabilir.
Toilet
Temiz duş ve tuvalet mevcut.
Tessis
Yeme ve içme tesisi var.
40.128385, 25.941128
Bunu Paylaş
İLGİLİ YAZILAR
Bengü & Doğancan
Doğa

Doğa hayatını deneyimleyen ve doğanın içinde yaşamayı seven, günümüzün sıradanlığından çıkıp, doğa hayatına özlem duyan gezgin çiftiz. Deneyimlediğimiz doğal yaşamı fotoğraflayıp, gezilerimizdeki tecrübelerimizi ve maceralarımızı paylaşıyoruz. Aynı zamanda kamp kültürünün yaygınlaşmasını, doğayı seven ve koruyan toplum bilinci gelişmesini destekliyoruz.

Bizi Takip Edin!


DMCA.com Protection Status