Evim Doğa
Evim Doğa
Ayvalık Cunda Bisiklet
Ege Bölgesi Gezi Kamp

Ayvalık Çamlık Kamping

Balıkesir’in Ayvalık ilçesi günümüzde en çok tercih edilen tatil yerlerinden biri olmayı sürdürüyor. Ayvalık Çamlık Kamping, buraya yolunuz düşerse rahatlıkla kalabileceğiniz deniz kenarında küçük ama güzel bir kamp alanı.

Çamlık Kamping Kamp Alanı

Çamlık Kamping konum olarak Ayvalık ve Sarımsaklı’nın tam ortasında bulunuyor. Kamp alanı Ayvalık merkeze de Sarımsaklı’ya da sadece 3 km uzaklıkta, buradan bisiklet ile istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Deniz manzaralı kamp alanında ister kendi çadırınızda ister tesisten kiralayacağınız çadır ya da bungalov evlerde konaklayabilirsiniz. Detaylı bilgi ve rezervasyon için tıklayın.

Çam ağaçları içindeki kamp alanı

Ayvalık Gezilecek Yerler

Ayvalık’ta denize girilecek yerlerin başında Sarımsaklı plajı geliyor. Ancak kalabalıktan uzak sakin bir yer arıyorsanız Cunda koylarını tercih edebilirsiniz. Cunda da bisiklet turu yaparken keşfettiğimiz gizli saklı kalmış Ortunç koyu ise tek kelime ile muhteşem. Sıcağın etkisiyle artan yorgunluğumuz Ortunç koyunun buz gibi sularına girince anında yok olmuştu. Ayrıca Cunda’da Rahmi M. Koç Müzesi olarak ziyarete açılan Taksiyarhis Kilisesi‘ni gezebilir, sahildeki restoranlarda lezzetli mezeler ile balıkların tadına bakabilirsiniz.

Taksiyarhis Kilisesi
Taksiyarhis Kilisesi
Kamp Alanı Bilgileri
AksiyonAçıklama
Tent
Kamping alanı
Camp Fire
Kamp ocağı kullanılabilir.
Toilet
Var.
Tessis
Kafe var.

Buraya kadar gelmişken Kazdağlarına uğramadan dönmeyin. Kazdağları gezilecek yerler ve kamp alanı tavsiyelerimizi aşağıya bırakıyoruz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İLGİLİ YAZILAR
Bengü & Doğancan
Doğa

Doğa hayatını deneyimleyen ve doğanın içinde yaşamayı seven, günümüzün sıradanlığından çıkıp, doğa hayatına özlem duyan gezgin çiftiz. Deneyimlediğimiz doğal yaşamı fotoğraflayıp, gezilerimizdeki tecrübelerimizi ve maceralarımızı paylaşıyoruz. Aynı zamanda kamp kültürünün yaygınlaşmasını, doğayı seven ve koruyan toplum bilinci gelişmesini destekliyoruz.

Bizi Takip Edin!


DMCA.com Protection Status