Evim Doğa
Evim Doğa
Doyran Göleti
Akdeniz Bölgesi Göller Kamp

Doyran Göleti

Antalya Konyaaltı mevkiinde gizli kalmış bir güzellik olan Doyran Göleti, yemyeşil doğası ile mutlaka görülmesi gereken bir yer. Gölün kendine has rengi ve özellikle göleti çevreleyen dağlar manzaraya ayrı bir güzellik katıyor. Kamp ve karavan için elverişli olan Doyran Göleti çevresinde herhangi bir tesis yok. Gelirken tüm ihtiyaçlarınızı karşılayıp, gelmelisiniz.

Doyran Göleti Kamp Alanı

Bizce Doyran Göleti, Antalya kamp alanları arasında göl kenarında sakinlik arayanlar için en ideal yer. Şehir merkezine yakınlığı ve ulaşım kolaylığı da bir diğer artısı. Antalya merkeze bu kadar yakın olmasına rağmen sizi şehirden çok uzaklarda hissettiriyor. Sakinliğin ve sessizliğin tadını çıkarabilir, göleti çevreleyen yemyeşil ağaçlar ve dağların suya düşen yansımaları ile güzel fotoğraflar yakalayabilirsiniz.

Doyran Göleti kamp
Gölet manzaralı kamp yerimiz

Burada kamp yapmanın dışında bisiklet turu ya da trekking de yapılabilir. Doyran Göleti çevresinde işaretli bisiklet ve trekking parkurları mevcut. BATAB (Batı Antalya Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi Altyapı Hizmet Birliği) tarafından hazırlanan rota ve koordinatlara göz atmak için tıklayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Doyran Göleti Ulaşım

Doyran Göleti’ne aşağıdaki haritadan rota çizdirebilirsiniz. Gölet, Antalya şehir merkezine 20 km uzaklıkta.

Antalya kamp alanları ve gezilecek yer tavsiyelerimiz için diğer yazılarımızı da buraya bırakıyoruz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İLGİLİ YAZILAR
Bengü & Doğancan
Doğa

Doğa hayatını deneyimleyen ve doğanın içinde yaşamayı seven, günümüzün sıradanlığından çıkıp, doğa hayatına özlem duyan gezgin çiftiz. Deneyimlediğimiz doğal yaşamı fotoğraflayıp, gezilerimizdeki tecrübelerimizi ve maceralarımızı paylaşıyoruz. Aynı zamanda kamp kültürünün yaygınlaşmasını, doğayı seven ve koruyan toplum bilinci gelişmesini destekliyoruz.

Bizi Takip Edin!


DMCA.com Protection Status