Evim Doğa
Evim Doğa
English EN German DE Russian RU Turkish TR
tazı kanyonu
Akdeniz Bölgesi Gezi

Tazı Kanyonu

Tazı Kanyonu, dev kayalıklar arasından akan Köprüçay’ın eşşiz görüntüsü ile Türkiye’nin en iyi manzara noktalarından biri.

Antalya Köprülü Kanyon Milli Parkı içinde bulunan Tazı Kanyonu’na çok da bozuk olmayan bir orman yolundan ulaşım sağlanıyor. Aracınız uygun değilse atv kiralayarak ya da tercihen trekking ile manzara tepesine çıkabilirsiniz. Tepeden görünen manzara tek kelime ile muhteşem.

Tazı Kanyonu

Sosyal medyada fotoğraf uğruna olur olmaz her yere çadır kuranları görüyoruz. Hele ki burada uçurumun kenarında kamp kurmak hiçte mantıklı bir hareket değil. Umarız burada kötü bir kaza yaşanmaz. Bir diğer değinmek istediğimiz nokta ise; ziyarete gelen herkesi, çöplerini yanlarında götürmesi için bilinçlendirmek olacaktır. Bu muhteşem manzara altında çöplerin birikmemesi, güzelliğinin bozulmaması dileğimizle.

37.253764, 31.180724

Antalya kamp alanları ve gezilecek yerler için diğer yazılarımızı da buraya bırakıyoruz.

Bunu Paylaş

Yorum Yazın

*Email adresiniz yayınlanmayacak.

İLGİLİ YAZILAR
Bengü & Doğancan
Doğa

Doğa hayatını deneyimleyen ve doğanın içinde yaşamayı seven, günümüzün sıradanlığından çıkıp, doğa hayatına özlem duyan gezgin çiftiz. Deneyimlediğimiz doğal yaşamı fotoğraflayıp, gezilerimizdeki tecrübelerimizi ve maceralarımızı paylaşıyoruz. Aynı zamanda kamp kültürünün yaygınlaşmasını, doğayı seven ve koruyan toplum bilinci gelişmesini destekliyoruz.

Bizi Takip Edin!


DMCA.com Protection Status